Haber Detayı
18 Eylül 2013 - Çarşamba 21:34
 
Vekilden Kaymakam’a Hoş Geldin Ziyareti
Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç’ten Şarkikaraağaç Kaymakamı Abdullah Akdaş’a Hoş geldin Ziyareti
Gündem Haberi
Vekilden Kaymakam’a Hoş Geldin Ziyareti

AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç ve beraberindeki partililer, Hopa Kaymakamlığından Şarkikaraağaç Kaymakamlığına atanan Abdullah Akdaş’a hoş geldin ziyaretinde bulundu.

 

Şarkikaraağaç’a yapılan yatırımlar hakkında bilgiler aktaran Vekil Yeni, ‘’Her geçen gün Şarkikaraağaç’a yeni bir heyecan yaşıyoruz.  Yapılan bu yatırımların ve projelerin heyecanını hep beraber paylaşarak Şarkikaraağaç’ı hak ettiği yerlere getirmeliyiz." dedi.

Bilgiç konuşmasının devamında “Şarkikaraağaç’ta Belediye Başkanlarımız, İl Genel Meclis Üyelerimiz ve Sivil Toplum Örgütlerimiz yeni görevinde Kaymakamımıza Şarkikaraağaç’ın bir adım daha ileri götürülebilmesi için her türlü yardımı yapmaktan kaçınmayacaklardır.” diyen Milletvekili Bilgiç, Şarkikaraağaç Kaymakamı Abdullah Akdaş’a yeni görevinde başarılar diledi.

 

Şarkikaraağaç İlçesinin şirin ve güzel bir yer olduğunu belirten Kaymakam Akdaş ise "Gelmeden önce Şarkikaraağaç hakkında çok olumlu şeyler duydum, İlçemizde el ele vererek güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum.

 

Şarkikaraağaç’a hizmet eden tüm kuruluşları bir araya toplayarak Şarkikaraağaç’ın sorunlarına daha etkin çözümler bulmak için gayret göstereceğini belirterek.’’sözlerini tamamladı.

 

Şarkikaraağaç Kaymakamlık Makamında gerçekleşen ziyarette İl Genel Meclis Üyesi Osman Zabun, Çiçekpınar Belediye Başkanı Bayram Aydemir, Belediye Meclis Üyesi Süreyya Oruç katıldı.

 

Foto-Haber: Fatih DEMİRTAŞ

Şarkikaraağaç Ekspres Gazetesi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Isparta, Milletvekili, Süreyya, Sadi, Bilgiç’ten, Şarkikaraağaç, Kaymakamı, Abdu
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Vekilden Kaymakam’a Hoş Geldin Ziyareti
Yorumlar
Haber Yazılımı