Haber Detayı
25 Haziran 2018 - Pazartesi 14:06
 
Teşekkürler ÇİÇEKPINAR
Belediye Başkanı Derviş Açar'dan ilk mesaj;
Siyaset Haberi
Teşekkürler ÇİÇEKPINAR

24 haziran Pazar günü Alnımızın akıyla bir seçimi daha geride bıraktık. Seçim gayet olgunluk, sükûnet içinde ve demokrasimize yaraşır bir şekilde tamamlanmıştır. Seçimler ülkemize, milletimize ve Kasabamıza hayırlı olsun.

Milletimizin iradesi her zaman olduğu gibi, bu seçimde de kendini göstermiş ve Ak Parti'yi birinci parti yaparak tecelli etmiştir. Yine altını çizerek belirtmek gerekir ki Çiçekpınar da kendine yakışır bir oyla da, bu davaya destek vermiştir.

Seçim süreci boyunca çalışmalarımız da başta oy veren ya da vermeyen tüm hemşehrilerimiz olmak üzere Mahalle Muhtarlarımıza, Sandık Başkanlarına, görevlileri ve Müşahitlerimize, Sivil Toplum Kuruluşları Başkan ve Temsilcilerimize, mahalle sakinlerimize, esnaflarımıza, sağlıkçılarımıza ve öğretmenlerimize, Seçim çalışmalarımızda bizleri yalnız bırakmayan ekip arkadaşlarımıza, Ak Parti Üyelerimize, Bu yola baş koymuş tüm dava arkadaşlarımıza Güvenlik güçlerimizin, jandarmamızın, polisimizin gösterdiği titiz çalışmalarına ayrıca Cumhur İttifakı'nın bir diğer kanadı olan Milliyetçi Hareket Partisi'nin Genel Başkanı sayın Devlet Bahçeli'ye ve MHP'nin tüm mensuplarına çok teşekkür ederim. 
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Teşekkürler, ÇİÇEKPINAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı