Haber Detayı
19 Ocak 2016 - Salı 23:42
 
Şarkikaraağaç 90 Model Araç İle 26 Köye Yetişmeye Çalışırken, Yalvaç Sıfır Aracı Yine Kaptı
İl Genel Meclisi üyesi Hakan Yurttadur’un ısrarlı talebini kıramayan İl Sağlık Müdürü Dr Karakaya Yalvaç’a araç gönderdi. Müdürlük artık köylere daha rahat ulaşım sağlayacak sırada Aile Hekimi var
Sağlık Haberi
Şarkikaraağaç 90 Model Araç İle 26 Köye Yetişmeye Çalışırken, Yalvaç Sıfır Aracı Yine Kaptı

Yalvaç İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün artık bir arabası var. Müdürlük çalışanları daha önce köylerde yaptıkları incelemelere kendi imkanları ile giderek büyük sıkıntı yaşıyordu. Durumdan haberdar olan AK Parti İl Genel Meclisi üyesi Hakan Yurttadur’un konuyu İl Sağlık Müdürü Doktor Mehmet Karakaya’ya aktarması üzerine konu çözüldü.

    İl Müdürü Dr Mehmet Karakaya, Yalvaç’ta Sağlık Müdürlüğü’nün daha iyi hizmet verebilmesi için Müdürlük bünyesinde bulunan Fiat marka binek aracı Yalvaç’a gönderdi. 

    AK Parti İl Genel Meclisi üyesi Hakan Yurttadur, ricasını kırmayarak araç gönderen Doktor Karakaya’ya teşekkür ederek, ‘Sayın Müdürümüze ilçemizde hizmet veren Müdürlüğümüzün araç sıkıntısı nedeniyle kısıtlı imkanlarla çalıştığını belirtmiş ve bir araç tahsisi konusunda ricada bulunmuştuk. Sayın Müdürümüzde bizleri kırmayarak Yalvaç halkının daha iyi hizmet alabilmesi bakımından aracı gönderdi. Artık İlçe Sağlık Müdürlüğü ekiplerimiz özellikle köylere hizmet verecekleri zaman nasıl gideceğiz derdi ile uğraşmadan kesintisiz hizmet sunabilecekler. Kendisine şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum’ diye konuştu.

    İlçe Sağlık Müdürü Doktor Mehmet Gökhan Dönmez ise araçlarının gelmesi ile birlikte köylere daha iyi hizmet götürebileceklerinin altını çizerek ‘Emeği geçenlere teşekkür ediyorum’ dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İl, Genel, Meclisi, üyesi, Hakan, Yurttadur’un, ısrarlı, talebini, kıramayan, İl
Yorumlar
Haber Yazılımı