İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
İHALE İLANI
İHALE İLANI
İHALE İLANI
İHALE İLANI
Haber Detayı
28 Ekim 2019 - Pazartesi 16:30
 
Şarkikaraağaç'ta Cumhuriyet Bayramı Çelenk Sunma Töreni Yapıldı
Cumhuriyet Bayramı’nın 96. yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde 28 Ekim 2019 Pazartesi günü saat 13.30’da Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk anıtına çelenk sunma törenine Kaymakamımız Sayın Onur YILMAZER, Belediye Başkanı Sayın İsa ÇARKACI, Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Berkay KURT, kurum amirleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldılar.
- Haberi
Şarkikaraağaç'ta Cumhuriyet Bayramı Çelenk Sunma Töreni Yapıldı

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96. Yıldönümü kutlama törenleri kapsamında Şarkikaraağaç Cumhuriyet Meydanı  önündeki Atatürk Anıtı’na Çelenk Sunma Töreni yapıldı.

Törende; Şarkikaraağaç İlçe Kaymakamı Onur Yılmazer, Atatürk Anıtı’na, Kayamakmlık Çelenk’ini ve akabinde de Belediye Başkanı İsa Çarkacı da Belediye Çelenk’ini sundular. Daha sonra, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile birlikte bayrağımızın göndere çekilmesiyle tören sona erdi.

28 Ekim 2019 Pazartesi günü saat: 13.00’de Cumhuriyetimizin 96. Yıldönümü kutlama törenleri kapsamında, Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törene; İlçe Kaymakamı Onur Yılmazer, Belediye Başkanı İsa Çarkacı, Cumhuriyet Savcısı Berkay Kurt, İlçe Emniyet Müdürü,İl Genel Üyeleri, Siyasi parti temsilcileri, daire amirleri, okul müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Oda başkanları ve öğrenciler katıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şarkikaraağaç'ta, Cumhuriyet, Bayramı, Çelenk, Sunma, Töreni, Yapıldı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı