Haber Detayı
19 Ekim 2019 - Cumartesi 12:00
 
Şarkikaraağaç Kaymakamı ve Muhtarlardan Asker Selamı
Şarkikaraağaç'ta 19 Ekim Muhtarlar günü programı için bir araya gelen Muhtarlar ve Şarkikaraağaç İlçe Kaymakamı Cuma Kılıç Mehmetçiğe asker selamı gönderdi.
Gündem Haberi
Şarkikaraağaç Kaymakamı ve Muhtarlardan Asker Selamı

İlçe Kaymakamı Cuma Kılıç ve muhtarlar, Türkiye Cumhuriyeti’nin düzenlemiş olduğu Barış Pınarı Harekatının desteklenmesi düzenlenen muhtarlar günü programının sonrasında asker selamı verdi. Program Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Şarkikaraağaç İlçe Özel İdare Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Muhtarlar Toplantısına, İlçe Kaymakamı Cuma Kılıç, Belediye Başkanları İsa Çarkacı, Memiş Kaynak, Mehmet Bingöl,  ilgili kurum ve kuruluş temsilcileri ile muhtarları katıldı.

 Programda, İlçe Kaymakamı Cuma Kılıç, tüm muhtarların Muhtarlar Günü'nü kutladığını belirterek, " Muhtar halka en yakın seçilmiş yönetim birimidir, devletin halkla en sıcak temas noktasıdır, devletin güler yüzü ve şefkat elidir, halkın yönetime katılımının en önemli aracıdır. İşte tüm bu işlevleri yerine getiren muhtarlar, özetle demokrasinin ve sistemin vazgeçilmez yapı taşlarıdır " dedi.
Programın sonunda İlçe Kaymakamı Cuma Kılıç ve ilçe protokolü muhtarlar ile birlikte Barış Pınarı Hareketine destek vererek Mehmetçiğe asker selamı gönderdiler.

Daha sonra Şarkikaraağaç Belediye Başkanı İsa Çarkacı tarafından Muhtarların onuruna yemek verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şarkikaraağaç, Kaymakamı, ve, Muhtarlardan, Asker, Selamı,
Yorumlar
Haber Yazılımı