Haber Detayı
31 Aralık 2018 - Pazartesi 17:09
 
Özcan TURHAN'dan Yeni Yıl Mesajı
Çarıksaraylar Belediye Başkanı Özcan TURHAN'dan yeni yıl mesajı.
Kasabalar Haberi
Özcan TURHAN'dan Yeni Yıl Mesajı

Çarıksaraylar Belediye Başkanı Özcan Turhan, yeni yılın bütün dünyaya huzur ve mutluluk getirmesini diledi.
  
Başkan Turhan, “Acısıyla, tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz. Her zaman yeni başlangıçlar umuttur. Özellikle ateş çemberi bir coğrafyada yer alan ülkemizin birlik ve beraberliği her zamankinden daha çok ihtiyacı olduğu bir yıla giriyoruz. Terör odaklarının ve arkasındaki güçlerin ülkemiz üzerindeki planlarını hepimiz biliyoruz. Onların oyunlarını bozacağımız ve onlara vereceğimiz en güzel cevap birbirimize daha sıkı sarılmak olacaktır. Bu açıdan 2019 yılından umudum, birlik, beraberliğimizin daha da artarak kenetlenmesidir.

2019 yılında terörle mücadelede canla başla görev yapan polisimize, askerimize başarılar diliyorum. Allah acılarını bize göstermesin.

Dualarımız yeni yılda da Mehmetçiklerimizle, polislerimizle. 2019 yılında da Çarıksaraylar’ın daha yaşanabilir bir yer olması yolunda Allah bize güç versin, kudret versin ve önümüzü açsın. Bu duygu ve düşüncelerle 2019 yılının ülkemize, tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, mutluluk ve aydınlık günler getirmesi dileğiyle, Çarıksaraylı, Şarkikaraağaç’lı, ve Isparta’lı hemşehrilerimizin yeni yılını kutluyor; ailesi, yakınları ve sevenleriyle birlikte nice yıllar diliyorum. Allah yeni yılda da bahtımızı açık etsin” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Özcan, TURHAN'dan, Yeni, Yıl, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı