Haber Detayı
17 Mayıs 2020 - Pazar 21:56
 
Milli parklar açılıyor mu?
Sahiller ve parkların ne zaman açılacağı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Yeni tip koronavirüs salgını sonrası ortak kullanılan alanlara gidilmesi hususunda yasak getirilmişti. Geçtiğimiz günlerde açıklanan normalleşme planı kapsamında AVM kuaför ve güzellik salonu gibi işletmeler tekrardan faaliyete geçti. Sahiller ve parklar ne zaman açılacak, yasak mı? Milli parklar açılıyor mu? gibi soruların yanıtı birçok kişi tarafından merak ediliyor. Haberimizin içerisinden sahillerin ve parkların ne zaman açılacağı hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Kızıldağ Haberi
Milli parklar açılıyor mu?

Sahiller ve parklar ne zaman açılacak, yasak mı? Milli parklar açılıyor mu? sorusu arama motorlarında yoğun olarak araştırılıyor. Koronavirüs önlemleri kapsamında birçok ortak alan kullanımında kısıtlanma kararı alınmıştı. AVM kuaför ve güzellik salonu gibi yerlerin açılmasının ardından gözler sahiller ve parkların açılacağı tarihte. Havaların da ısınması ile vatandaşlar özlem duyduğu park ve sahillerin açılacağı tarihi öğrenmek istiyor. Detaylı bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz.  

SAHİLLER VE PARKLAR NE ZAMAN AÇILACAK?

Yeni tip koronavirüs salgını sonrası Mart'tan bu yana kapalı olan sahillerin, yeniden açılacağı gün son günlerde merak konusu oldu. Sosyal mesafe hassasiyeti nedeniyle pek çok sektörde hizmetin durmasının ardından sahillere girişe de kısıtlama gelmişti.

Koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sahil ve plajlar en sakin günlerini yaşıyor. Yeni tip koronavirüs nedeniyle mesire-ören yerleri, piknik alanları ve sahillere girişe yasak getirilmesinin ardından park ve sahiller boş kaldı.

Sahillerin, milli park veya ören yerlerinin ne zaman açılacağı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor. Resmi kaynaklardan bilgi geldikçe haberimizde eklencektir.

 
 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Milli, parklar, açılıyor, mu?,
Yorumlar
Haber Yazılımı