İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
İHALE İLANI
İHALE İLANI
İHALE İLANI
İHALE İLANI
Haber Detayı
03 Eylül 2013 - Salı 11:33
 
MHP İlçe Başkanı Bayar Yalçın İstifa Etmedi...
Milliyetçi Hareket Partisi Şarkikaraağaç İlçe Başkanı Bayar Yalçın'ın son zamanlarda İl Genel Meclis Üyeliği için istifa etmesi beklenen Bayar Yalçın istifa etmedi.
Siyaset Haberi
MHP İlçe Başkanı Bayar Yalçın İstifa Etmedi...

Yaklaşan yerel seçimler öncesi MHP Genel Merkezi'nin genelgesi üzerine gerçekleşen istifalardan sonra MHP Isparta İl Teşkilatı ve Merkez İlçe teşkilatlarında son durum şu şekilde şekillendi:

Belediye Başkanlığı adaylığı için istifa edenler : MHP Merkez İlçe Başkanı Ramazan Pala Sarıidris Belediye Başkanlığı adaylığı için görevinden istifa ederken, Galip Saraç Kuleönü Belediye Başkanlığı aday adaylığı için istifa etti.

Belediye Meclis Üyeliği İçin İstifa Edenler: Hüseyin Kara, Hüseyin Şengül, Mustafa Ertabak, Arif Aslan, Ahmet Esendemir, Nurettin Akgül, Osman Gülay, Sezai Çakır, Mehmet Yılmaz (yedek üye) 

İl Genel Meclis Üyeliği İçin İstifa Edenler : Ali Avcı

İstifa eden MHP İl Yönetminden boşalan yönetim kurulu üyeliğine ise parti tüzüğü gereği yedek üyelerden Duran Karataşlı, Gökhan Semerci, Ahmet Mankara, Kemal Küçüktütüncü, Ruzin Azerhan Başkal ve Hilmi Gür getirildi.

YALÇIN : 'ALLAH YOLUMUZU AÇIK ETSİN'

MHP İl Başkanı İsa Yalçın ise bugüne kadar verdikleri emekler için teşekkür edip "arkadaşlarımız yeni görevlere talip oldular. Herbirine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde yerel seçimlere giriyoruz. Allah yolumuzu açık etsin."dedi.

PALA SÜRENİN DOLMASINDAN SONRA İSTİFA ETTİ

MHP Isparta Merkez İlçe Başkanı Ramazan Pala Sarıidris Belediye Başkanlığı adaylığı sebebi ile bulunduğu görevinden genel merkez genelgesi ile verilen sürenin dolması üzerine istifa etti.

Partililer ile helalleşerek ayrılan Pala "Sarıidris Belediye Başkanlığına adayım.Bugüne kadar bulunduğum görevimden bu sebeble ayrılıyorum.MHP olarak yerel yönetimler seçiminde iddialıyız kararlıyız.Her bir yol arkadaşımla bugüne kadar uyum içinde çalıştık.Bu uyum bundan sonraki süreçtede aynı şekilde devam edecektir.Allah birliğimizi beraberliğimizi bozmasın.Tek vücut olup bu seçimlerden yüzümüzün akı MHP nin başarısı ile çıkacağımıza inanıyorum"dedi.

Partiye büyük katkılarda bulunan Nurettin Akgül'ün Şarkikaraağaç'tan İl Genel Meclis Üyeliğine aday olacağı iddia edildi. 

Kaynak: Editör: Fatih DEMİRTAŞ (Genel Yayın Yönetmeni)
Etiketler: Milliyetçi, Hareket, Partisi, Şarkikaraağaç, İlçe, Başkanı, Bayar, Yalçının, son
Yorumlar
Haber Yazılımı