Haber Detayı
10 Aralık 2020 - Perşembe 00:34
 
Kaymakam Yılmazer Sağlık Çalışanlarını Ziyaret Etti
Ülkemizin Covid-19 pandemisiyle mücadelesinde her zaman ön saflarda yer alan, bu uğurda her türlü fedakarlığı gözünü kırpmadan yapan sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır.
Sağlık Haberi
Kaymakam Yılmazer Sağlık Çalışanlarını Ziyaret Etti

Ülkemizin Covid-19 pandemisiyle mücadelesinde her zaman ön saflarda yer alan, bu uğurda her türlü fedakarlığı gözünü kırpmadan yapan sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Şarkikaraağaç Kaymakamı Onur Yılmazer, Belediye Başkanı İsa Çarkacı, Emniyet Müdürü Yakup Akı, Jandarma Bölük Komutanı Yılmaz Ulutaş sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Kaymakam Yılmazer Ziyaretinde Aile Hekimleri ve diğer sağlık çalışanlarına şuana kadar yapmış oldukları ve hâla devam eden özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Ziyaretlerinde Kaymakam Yılmazer sağlık çalışanlarımıza her zaman desteklerini bildirirken onların sorun ve taleplerini de dinledi.

Ziyareti sonrasında Toplum Sağlığı Merkezinde Covid-19 salgınının ilçemizdeki seyri ve alınan tedbirlerin değerlendirildiği Kaymakam Yılmazer Başkanlığında Filyasyon Takip Toplantısı gerçekleştirildi. Ziyarette sağlık çalışanlarının talep ve önerilerini de dinleyen Kaymakam Yılmazer sağlık kuruluşlarında karşılaştığı vatandaşlarla da bir süre sohbet etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymakam, Yılmazer, Sağlık, Çalışanlarını, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı