Haber Detayı
16 Haziran 2021 - Çarşamba 18:55
 
HELAL OLSUN YALVAÇ'A
Alperen Özer’den Tomografi Cihazı Müjdesi
İlçeler Haberi
HELAL OLSUN YALVAÇ'A

Yalvaç’ın tomografi ihtiyacının karşılanması için nihayet güzel haber Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Özer’den geldi.

Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Özer’in verdiği bilgiye göre, Yalvaç Devlet Hastanesi’nin tomografi ihalesi tamamlandı.

İhaleyi alan müteahhit firmanın Yalvaç Devlet Hastanesi’ne gelerek inceleme yaptığını ve yer teslimi için çalışmaların başladığını belirten Özer, “Yalvaç Devlet Hastanesi’nin kendi uhdesine kazandırılacak tomografi cihazımızın ihalesi nihayet tamamlandı. Firma yetkilileri gerekli incelemeleri yaptılar, firmanın 180 günlük teslim süresi var, inşallah en kısa sürede çalışmalarını başlatıp cihazı Yalvaç’a getirerek faaliyete sokacaklar.” dedi.

Yalvaç için elzem bir ihtiyaç olan cihazın temini konusunda uzun zamandır çaba gösterdiklerini ifade eden Özer, “Bu süreçte bizzat talimat vererek ilgisini esirgemeyen Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca’ya, Isparta Milletvekilimiz Recep Özel’e, milletvekillerimize ve bürokratlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Tomografi cihazımızı gecikmeli de olsa ilçemize kazandırdık. Hastanemizin kendi cihazının olması da ayrı bir kazanımımız oldu. Yalvaç’ımıza hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: HELAL, OLSUN, YALVAÇ'A,
Yorumlar
Haber Yazılımı