Haber Detayı
13 Ağustos 2013 - Salı 01:32
 
Halk Karaca Diyor...
Şarkikaraağaç’ta MHP Aday Adayları İçin Yaptığımız Anket Sonuçlarında Şarkikaraağaç Halkı Mustafa Karaca Dedi.
Siyaset Haberi
Halk Karaca Diyor...

"Şarkikaraağaç’ta Kimi Belediye Başkanı Görmek İstersiniz" başlıklı ankete yoğun ilgi devam ederken Hazırlanan anket, Belediye Başkanlığı aday adayı olarak kamuoyunda isimleri geçen kişiler arasından düzenlenerek, hiç bir taraf gözetmeksizin Şarkikaraağaç ilçe halkının oylarına sunuldu.

Mustafa Karaca Önde

www.sarkikaraagac.com.tr’nin devam eden ankette Mustafa Karaca ilk sırada yer aldı. Ankete katılanlar, "Mustafa Karaca’yı Şarkikaraağaç’a aday görmek istiyor" şeklinde yorumlanıyor.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Şarkikaraağaç Belediye Başkan Aday adaylığını açıklayan Mustafa Karaca ve adı Şarkikaraağaç Belediye Başkanlığı için adı geçen geçtiğimiz dönem Belediye Başkan Adayı olan Ramazan Kabalak ve Milli Piyango zengini Nurettin Akgül’ün de Şarkikaraağaç’tan aday olacağı siyasi kulislerde konuşulurken Şarkikaraağaç’ın Gören Gözü, İşiten Kulağı, Konuşan Dili olan Ekspres Gazetesine ait www.sarkikaraagac.com.tr haber sitesinde yayınlanan “MHP ŞARKİKARAAĞAÇ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?” Anketine 378 kişi oy kullandı.

Yayınlanan son anket sonuçlarına göre, MHP seçmeni, yerel seçimlerde Şarkikaraağaç Belediye Başkan Adayı olarak Mustafa KARACA’yı görmek istiyor. Şarkikaraağaç’a yön veren www.sarkikaraagac.com.tr’nin her ay yaptığı farklı anketlerin Temmuz ayı verileri açıklandı. Şarkikaraağaç ilçe halkının kullanmış olduğu 378 oy sonucu gerçekleştirilen araştırmada, çarpıcı sonuçlar göze çarpıyor. Ankete göre, 2014 yerel seçimlerinde MHP’den Kimi Aday görmek istersiniz anketinde

 

 Oy kullanan seçmenlerin yüzde %60’ı Mustafa Karaca, %26 Ramazan Kabalak, %05 Nurettin Akgül ve %09 olarak takip ediyor. Aynı araştırma sonuçlarına göre, yerel seçimlerde Hangi Partiye oy verirsiniz olarak yaptığı diğer anket sonucu yine Şarkikaraağaç ilçe halkı ankette 369 oy kullanarak MHP %39, AKP %21, CHP % 26, SP %2, BBP %2 oy vereceğini ifade ediyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şarkikaraağaç’ta, MHP, Aday, Adayları, İçin, Yaptığımız, Anket, Sonuçlarında, Şa
Yorumlar
Haber Yazılımı