Haber Detayı
16 Ocak 2018 - Salı 13:50
 
Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesinde 11 ayda 97 bin 496 kişi tedavi gördü
Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi, 11 ayda 97 bin 496 hastaya sağlık hizmeti vererek, ilçe nüfusunun on katını tedavi etti.
Gündem Haberi
Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesinde 11 ayda 97 bin 496 kişi tedavi gördü

“İLÇE NÜFUSUNUN 10 KATI HASTA MUAYENE EDİLDİ “

Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi'nin her gün üzerine koyarak hizmet ağını genişlettiğini hep birlikte görüyoruz.

Hastane 2017 yılının ilk 11 ayında 97 bin 496 hasta tedavi ederek ilçe nüfusunun neredeyse 10 katına hizmet etti.

“SON TEKNOLOJİK CİHAZLARLA HİZMET VERİYOR”

Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanemizde son teknolojik cihazlarla birlikte hastalarımızın şehir merkezine veya özel hastanelere giderek yüksek miktarlarda tedavi ücreti ödemelerinin önüne geçilerek Vatandaşlarımızın devletin olanaklarından sonuna kadar faydalanması sağlandı.  

“KOCA REİS’İN ESERİ”

Şarkikaraağaç’ımıza bu modern hastaneyi kazandıran TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanımız Süreyya Sadi Bilgiç’e şükranlarımızı sunuyoruz.

“HEKİMLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ”

2017 yılının ilk 11 ayında ilçe nüfusunun on katı hastaya hizmet ederek Büyük bir özveriyle çalışan başta başhekimimiz Dr. Alparslan Çelik’e, hastane yönetimimiz olmak üzere hekimlerimize ve tüm sağlık çalışanlarımıza çok teşekkür ediyoruz. 

BAŞHEKİM GECE-GÜNDÜZ HASTANEDE

Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanemizde gece-gündüs Hasta ve Hastaneye hizmet eden, aynı zaman da da Dahiliye Polikliniğinde 2017 yılının 11 aylık zaman diliminde 16 bin 600 hastayı tedavi eden Başhekimimiz Alparslan Çelik’e İlçe halkımız adına teşekkür ederiz.

35 YATAKLI HASTANEMİZE EK 50 YATAK KAPASİTE BAKANLIKTAN ONAYLANDI

Başhekim Dr. Alparslan Çelik, Hekimlerimiz ve hastane yönetimimizin yoğun mesai sarfetmesi ve Hastalarımıza ellerinden gelenin en iyisini yapmak için çalışarak, 35 yatak kapasiteli hastanemize, Sağlık Bakanlığına yapılan müraacat sonrası ek olarak 50 yatak daha ilave edilmiş ve Memleketimizin evladı Süreyya Sadi Bilgiç, Sağlık İl Müdürümüz Mehmet Karayaka’nın destekleri ile İnşallah Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanemizin kapasitesi 85 yatağa çıkarılarak ilçemize ve bölgemize daha iyi hizmet verecektir.

Haber: Şarkikaraağaç EKSPRES

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dr., Sadettin, Bilgiç, Devlet, Hastanesinde, 11, ayda, 97, bin, 496, kişi, tedavi, gördü,
Yorumlar
Haber Yazılımı