Haber Detayı
03 Şubat 2014 - Pazartesi 12:03
 
Derviş Açar'dan TEŞEKKÜR
Çiçeçekpınar da güzel ve seviyeli bir aday adaylığı süreci yaşandı. Bu nedenle tüm aday adayı olan arkadaşlarıma teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Yüce Rabbim yollarını her daim açık etsin. Aday Adaylığım sürecinde bizleri yalnız bırakmayan ve her anlamda desteklerini esirgemeyen başta,
Gündem Haberi
Derviş Açar'dan TEŞEKKÜR

Ak Parti Isparta İl Başkanlığı'na
Milletvekillerimiz Sayın Süreyya Sadi BİLGİÇ ve Recep ÖZEL' e,
Ak Parti İlçe Başkanlığı'na
Ak Parti İl ve İlçe Kadın Kolları Başkanlığı'na
Ak Parti İl ve İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı'na

ve bütün Teşkilat mensubu arkadaşlarıma da ayrı ayrı teşekkür ediyor, hepsini saygıyla selamlıyorum.

Partimizin adaylık süreci başladı. Adaylığımız noktasında halkımızdan da büyük teveccüh var. Hemşehrilerimize göstermiş oldukları bu teveccüh için çok teşekkür ederim.

Çıktığımız bu yolda amacımız makam mevki elde etmek değil. Amacımız; Çiçekpınar'a hizmet etmek. Biz bu yola; “HAKKIN RIZASINI GÖZETEREK HALKIMIZA HİZMET ETMEK İÇİN” çıktık. Nasibimizde varsa Çiçekpınar'a hizmet etmek istiyoruz ve Rabbim hayırlısı ise nasip etsin. 

Kasabamızda sürdürdüğümüz ticari faaliyetlerimizde de Çiçekpınar'ın ekonomisine ve istihdamına büyük katkılarımız var, devam ediyor inşallah da devam edecek.
Biz gereken çalışmalarımızı elbetteki yapacağız. Eğer Belediye Başkanlığı nasip olursa yapacağımız projeleri gerek hizmet, gerekse siyasi tecrübemizle birleştirerek halkımıza kazandıracağız. 

Bundan sonraki süreç de Ak Parti başta olmak üzere diğer patilerden hizmet etmek için yola çıkmış tüm aday arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Rabbim çıktığımız yolda bizleri utandırmasın. Tüm Çiçekpınar halkının dua ve desteklerini bekliyor, saygılar sunuyorum

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çiçeçekpınar, da, güzel, seviyeli, bir, aday, adaylığı, süreci, yaşandı, nedenle
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Derviş Açar'dan TEŞEKKÜR
Yorumlar
Haber Yazılımı