Haber Detayı
13 Ağustos 2013 - Salı 01:31
 
Chp Şarkikaraağaç Belediye Başkanı Adayı Kim Olmalı
CHP'de Siyaset Kazanı Kaynamaya Başkadı...
Siyaset Haberi
Chp Şarkikaraağaç Belediye Başkanı Adayı Kim Olmalı

 CHP Şarkikaraağaç Belediye Başkan Aday adayları gün geçtikçe artmaya başladı. CHP'de ki bu aday bolluğu seçim heyecanını gitgide arttırıyor.

 İddialara göre Cumhuriyet Halk Partisi Isparta Milletvekili Ali Haydar Öner’in Şarkikaraağaç Belediye yerel seçimleri yakından takip ettiği bununla ilgili olarak da Merkezi Ankara’da bulunan Şarkikaraağaç Kültür ve Kalkınma Vakfı başkanı Ali Ünaldı ile görüştüğü iddia edildi. Edinilen bilgiye göre Milletvekili Ali Haydar Öner’in Şarkikaraağaç Belediye Başkan Adayı olarak Ali Ünaldı’yı göstereceği iddia ediliyor.

 

Öte yandan geçtiğimiz yılların aktif ve kurt siyasetçisi Emin Akyol Cumhuriyet Halk Partisi Şarkikaraağaç ilçe Başkanı İzzet Beydoğan ile görüştüğünü Şarkikaraağaç’tan aday olmak istediğini belirttiği iddia edildi.

 

Ayrıca Cumhuriyet Halk Partisi Şarkikaraağaç teşkilatında uzun yıllar yönetiminde yer alan ve gençlik kolları başkanlığı yapan Cemil Çelik’in İl Genel Meclisi, Belediye Başkan Adaylığı ya da Belediye Meclis üyeliği için  istifa ettiği iddia ediliyor. 

 

 

Bizde www.sarkikaraagac.com.tr olarak seçmenlerin nabzını tutuyoruz ve Ekranın sağ alt köşesindeki anketimizde sizlere soruyoruz.

 

CHP'den kimi Şarkikaraağaç Belediye Başkan Adayı olarak görmek istersiniz ?

 

İŞTE ADAYLAR

Ali ÜNALDI

Emin AKYOL

Cemil ÇELİK

 

Ankete Katılmak İçin Tıklayın: http://www.sarkikaraagac.com.tr/anket/chp-sarkikaraagac-belediye-baskan-adayi-kimi-gormek-istersiniz/8.htmlŞARKİKARAAĞAÇ'IN 7/24 KESİNTİSİZ ANLIK TEK HABER SİTESİNİ FACEBOOK’TAN TAKİP ETMEK İÇİN https://www.facebook.com/sarkikaraagacta.neleroluyor 

ADRESİNİ EKLEYİNİZ…

ŞARKİKARAAĞAÇ'TA OLAN BİTENİ ÖĞRENMEK İÇİN SİZEwww.sarkikaraagac.com.tr YETER...

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHPde, Siyaset, Kazanı, Kaynamaya, Başkadı
Yorumlar
Haber Yazılımı