Haber Detayı
14 Ocak 2021 - Perşembe 01:15
 
BİLGİÇ'TEN ATASOY'A BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ
TBMM Başkanvekili AK Parti Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, Atabey Belediye Başkanı Tefik Atasoy'u makamında ziyaret etti.
- Haberi
BİLGİÇ'TEN ATASOY'A BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

TBMM Başkanvekili AK Parti Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç'in başsağlığı ziyaretinde İl Genel Meclis Başkanı Serkan Keskin,  Keçiborlu Belediye Başkanı Yusuf Murat Parlak ve beraberindeki heyet eşlik etti.

Başsağlığı ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Atabey Belediye Başkank Tefik Atasoy; ' Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan Vekilimiz Milletvekilimiz Sayın Süreyya Sadi Bilgiç'e,   İl Genel Meclis Başkanımız Serkan Keskin'e, Keçiborlu Belediye Başkanımız Yusuf Murat Parlak ve beraberindeki tüm dostlarımıza annemin vefatı nedeniyle başsağlığı dilemek için nazik ziyaretleri için şahsım ve ailem için teşekkürlerimi sunarım' dedi. Başkan Ataso aynı zamanda  Belediyemizin ve ilçemizin yatırımları ve ihtiyaçlarını değerlendirme fırsatı verdiği ve tüm ilçemizin yatırım ve ihtiyaçlarının takip edilmesi ve sonuçlandırılması yapımı devam eden barajın tüm ödemelerinin yapılması konusundaki katkıları için TBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç'e  Partim Belediye Meclis üyelerim, Kadın Kolları ve Gençlik kollarım ve ilçe halkım adına teşekkürlerimi sunarım' dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BİLGİÇ'TEN, ATASOY'A, BAŞSAĞLIĞI, ZİYARETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı