Haber Detayı
10 Aralık 2014 - Çarşamba 20:42
 
BAŞKANI DEVLET BÜYÜKLERİNE ŞİKAYET ETTİLER
BAŞKANI DEVLET BÜYÜKLERİNE ŞİKAYET ETTİLER
Gündem Haberi
BAŞKANI DEVLET BÜYÜKLERİNE ŞİKAYET ETTİLER

Aksu İlçesi'nde öğrenciler ve halk bir arayagelerek devlet yöneticilerine mektup gönderdi. Belediyenin çalışmadığınıyolların kötü durumunu fotoğraflarla anlatan öğrenciler bu durumdan kurtulmakiçin yardım istediler.

SDÜ AKSU Mehmet Süreyya Demiraslan Meslek Yüksek Okulu'nda öğrenimgören öğrenciler ve halk bir araya geldi. Aksu ilçesindeki tüm yollarıfotoğraflayan öğrenciler sesini duyurabilecekleri her yere mektup gönderdiler.

İŞTE O MEKTUPTA İSE

Değerli Devlet Büyüklerimiz bizler Aksu ilçesinde öğrenciolarak ikamet etmekteyiz. İlçenin yolları sizlere gönderdiğimiz resimlerden deanlaşılacağı gibi yarısından fazlasının asfalt yok vaziyette olanın ise çökmüşsu birikintisi oluşturmuştur. İlçenin hali ortadadır. Biz öğrenciler ve ilçehalkı olarak artık yollarda yürüyemez hale gelmiş durumdayız. Her taraf çamurve resimlerde göründüğü gibi çoğu yer çöp alanı haline gelmiştir.

Bu durumda belediyemiz çalışmamakta ve üzerine düşen göreviyerine getirmemektedir. Siz değerli devlet büyüklerimizden yardımistiyoruz" diye görüşlerini belirttiler.

Kaynak: www.bomba32.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKANI, DEVLET, BÜYÜKLERİNE, ŞİKAYET, ETTİLER
Yorumlar
Haber Yazılımı