Haber Detayı
04 Ocak 2018 - Perşembe 21:55
 
BAŞKAN YILDIZ’DAN YENİ YIL MESAJI
Değerli Esnaf ve Sanatkârlarım,
Gündem Haberi
BAŞKAN YILDIZ’DAN YENİ YIL MESAJI

Acısıyla tatlısıyla yaşadığımız bir yılı daha geride bırakırken yepyeni bir yıla girmenin sevincini yaşıyoruz.

Geride bıraktığımız 2017 yılının muhasebesini yaptığımız şu günlerde, hayata geçirmek istediğimiz yeni hedefler için, yeni yılda büyük ümit ve beklentiler içerisindeyiz. Umarım ülke genelinde barışın, mutluluğun, huzurun, sevgi ve saygının hakîm olduğu, bolluk ve bereketin, kazancın daha çok olduğu bir yıl geçiririz.

Ekonomik yönden büyük zorluklarla mücadele eden değerli Esnaf ve Sanatkârlarımız, umarım yeni yılda yeni umutlarla, yeni projelere imzalar atılır ve hem ekonomimiz gelişir, hem de güçlü bir Esnaf ve Sanatkâr yaratmanın sevincini yaşarız.

Şarkikaraağaç Esnaf ve Sanatkârlar Odası olarak, hoşgörü ve dayanışma içinde hareket ettiğimiz, tüm alt ve üst düzey Kamu Kurum ve Kuruluşlarla, aynı dayanışma ve istikrarla, yeni yılda da, yepyeni plan ve projelere imzalar atmak hedefindeyiz.

Başta siz Esnaf ve Sanatkârlarımız, esnafımız olmak üzere, tüm Şarkikaraağaç’lı hemşehrilerimizin Yeni Yılını en içten dileklerimle kutlar, 2018 yılının herkese sağlık, başarı, mutluluk ve bol kazanç getirmesini temenni eder, saygı ve selamlarımı sunarım.

Hakan YILDIZ

Şarkikaraağaç Esnaf ve Sanatkârlar

Odası Başkanı
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, YILDIZ’DAN, YENİ, YIL, MESAJI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı