Haber Detayı
31 Ağustos 2017 - Perşembe 12:37
 
Başkan Turhan’dan Kurban Bayramı mesajı
Çarıksaraylar Belediye Başkanı Özcan Turhan Kurban Bayramı mesajında “İslam aleminin, Türk milletinin birlik ve beraberlik içinde Kurban Bayramı’nı idrak etmesi” temennisinde bulundu.
Kasabalar Haberi
Başkan Turhan’dan Kurban Bayramı mesajı

Başkan Turhan, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Mesajında başta FETÖ, PKK, DAEŞ olmak üzere bütün terör örgütlerinin ülke üzerinde gerçekleştirdiği hain eylemlerle birlik, beraberliğe, milli iradeye, milletin istikbaline kast edildiğine dikkat çekti. “Bu hain odakların ekmeğine kimse yağ sürmemelidir” diyen Başkan Turhan, “Hep birlikte Kurban Bayramını idrak edeceğiz. Hain terör eylemleri ülkemizin yükselişine ve milletimizin daha da kenetlenmesine engel olamayacaktır. Bayramlar birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için güzel bir fırsattır.

Bu mübarek günlerde katliama uğrayan Arakan’daki kardeşlerimiz için de dua edelim” ifadelerine yer verdi.
Çarıksaraylar Belediye Başkanı Özcan Turhan, mesajında şunları kaydetti:
“Milletimiz 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı dik durmuş, kardeşlik bilincini güçlendirmiş, muhabbet ve dayanışmayı pekiştirmiştir. Kurban Bayramı da paylaşmayı yaygınlaştırmak için önemli bir imkandır. Bayramlarda da gönül seferberliği ile ebedi kardeşliğimizi pekiştireceğiz.

Bayramın coşkusunu, mutluluğunu tüm aile bireyleriyle, komşularımızla, hemşehrilerimizle paylaşarak daha da anlamlı hale getirmeliyiz. Tüm hainlere ve onların eylemlerine inat mübarek Kurban Bayramı’nın güzel günlerin müjdecisi olmasını temenni ediyorum.

Akraba, komşu, eş dost, şehit aileleri ve gazilerimizi, hasta ve ziyaret bekleyen kardeşlerimizi lütfen unutmayalım. Kimsesizlerin, ihtiyaç sahiplerinin kapılarını açalım, hayır dualarını alalım. Herkesi tebessüm ettirelim. Bu duygu ve düşüncelerle Şarkikaraağaç’lı hemşehrilerimin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Turhan’dan, Kurban, Bayramı, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı