Haber Detayı
14 Şubat 2014 - Cuma 02:26
 
Aydemir Sanayi Esnafını Ziyaret Etti
Adalet ve Kalkınma Partisi Şarkikaraağaç Belediye Başkan Adayı Bayram Aydemir, beraberinde AK Parti Şarkikaraağaç İlçe Başkanı Selçuk Gökmen, il Genel Meclis Üyesi Adayları Mehmet Coşkun, Hüseyin Yıldırım, Galip Akyol ile birlikte Fatih Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek sıkıntılarını dinledi.
Gündem Haberi
Aydemir Sanayi Esnafını Ziyaret Etti

 Adalet ve Kalkınma Partisi Şarkikaraağaç Belediye Başkan Adayı Bayram Aydemir, yerel seçimler çerçevesinde sanayi esnafı ile bir araya geldi.

Şarkikaraağaç’ta uzun yıllardır yaşadığını ve sorunların hepsini iyi bildiğinin altını çizen Aydemir, “Sanayi esnafının uzun yıllardır içinde bulunduğu sıkıntıları çözecek projelerimiz hazır. Sizlerin desteği ile birçok sorunları çözecek konumundaki belediye başkanlık görevini istiyoruz. Şarkikaraağaç Sanayi Sitesi esnafımızın görüşleri alınarak ortak akıl ile çözeceğiz. Bizim eğitimimiz ve sosyal alanlardaki tecrübelerimiz sorunları çözmede yeterli, uzman bir çalışma kadromuz var. Şarkikaraağaç Belediyesi’ni kazandığımız günden itibaren Şarkikaraağaç’ta büyük bir değişim hamlesi başlatacağız.” dedi.

Belediye seçimlerinden sonra yetki aldığımızda Fatih sanayi sitesi esnafımızın sorunları sona erdirilecektir. Çiçekpınar Kasabamıza yaptıklarımız ortadadır. Yapamayacağım sözü hiçbir zaman vermedim.

Uzun zamandır Fatih Sanayi sitesinin sıkıntılarını yakından takip eden Başkan Aydemir, “ Yıllardır Fatih sanayi sitesi esnafımızın ziyaret ederek sıkıntılarını dinleyen Başkan adayı Aydemir, çözüme ilişkin de önerilerini sundu. Ayrıca da sanayi esnafı ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşayan Aydemir sanayi bölgesinin temel sorunlarına çok iyi hakimim. Bu sorunların çözümü ile ilgili çok önemli çalışmalarımız olacak. Bugün esnafımızın dua ve desteklerini talep ettim. İnşallah seçimlerden sonra onlara hizmet etmek için ayaklarına gideceğim.” İfadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adalet, Kalkınma, Partisi, Şarkikaraağaç, Belediye, Başkan, Adayı, Bayram, Aydem
Yorumlar
Haber Yazılımı