Haber Detayı
15 Mart 2019 - Cuma 16:05
 
Asım Bayram cinayetinden son dakika! "Katilin FETÖ ile bağlantısı"
Müge Anlı'da ortaya çıkan Asım Bayrak cinayetiyle ilgili son dakika haberi ortaya çıktı! Asım Bayram'ın katil zanlısı Murat Güneş'in kiralık katil olduğu ve daha önce ünlü bir ismin azmettirdiği cinayeti işlediği karşılığında 10 milyon aldığı ortaya çıktı.
- Haberi
Asım Bayram cinayetinden son dakika!

Tüm Türkiye'nin konuştuğu Asım Bayram cinayetinde tüyler ürperten bir iddia ortaya çıktı. Antalya'da yaşayan Asım Bayram'ın ortadan kaybolmasından sonra konu ATV'nin fenomen yapımı Müge Anlı'da ortaya çıkmıştı. Uzun süren araştırmalardan sonra Asım Bayram'ın öldürüldüğü ortaya çıktığı. Bir numaralı katil zanlısı Murat Güneş gözaltına alındı. Asım Bey'in birlikte yaşadığı Ferluga Hanım da gözaltına alındı. Murat Güneş'in kiralık katil olduğu ve FETÖ ile bağlantılı olduğu ortaya çıktı! 

82 yaşında öldürülen Asım Bayram bugün Isparta'da son yolculuğuna uğurlandı. Asım Bayram'ın oğlu Murat Bayram, babasını kaybettiği için son derece üzgün olduğunu ama en azından mezarının belli olmasıyla bir nebze mutlu olduğunu ifade etti. Öte yandan Asım Bayram'ın katil znalısı Murat Güneş her şeyi itiraf etti!

Müge Anlı, Murat Güneş'in daha önce bir başka cinayetten cezaevinde yattığını ancak bu cinayet kendi konusunun dışında olduğu için canlı yayında ele almadığını ifade etti.

Emniyet ekiplerinin sorularına yanıt veren katil zanlısı Murat Güneş, Asım Bayram'dan önce işlediği cinayete cevap verirken kan donduran gerçek ortaya çıktı.

ÜNLÜ İSİM MURAT GÜNEŞ'İ KİRALIK KATİL TUTTU!

Sorgusu devam eden Murat Güneş, 10 yıl önce 12 milyon dolar için kiralık katil olarak cinayet işlediğini belirtti. Üstelik bu cinayetin azmettiricisinin, Türkiye'nin yakından tanıdığı bir ünlü isim olduğunu iddia etti.

Murat Güneş, 12 milyon dolar için işlediği cinayetin ardından para alamadığını, kendisini saf dışı bıraktıklarını öne sürdü. Bu cinayet ile ilgili birden fazla aracının ismini emniyet ekiplerine veren Murat Güneş'in konuyla ilgili başka bir çarpıcı iddiada da bulundu.

"FETÖ CİNAYETİ HASIRALTI ETTİ!"

15 Mart Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında Müge Anlı, Murat Güneş'in, "Biliyorsunuz, o dönem yargının bir kısmını ele geçiren terörist güçler vardı. Ben bunu o dönem de anlattım savcıya ama savcı benim bu anlattıklarımı hasıraltı etti." iddiasıyla FETÖ'nün de işin içinde olduğunu belirtti.

 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının avukatı Rahmi Özkan, Murat Güneş'in savcı için çok çirkin bir iddiada bulunduğunu söylemesi üzerine Müge Anlı o savcının şuanda tutuklu olduğunu belirtti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Asım, Bayram, cinayetinden, son, dakika!, "Katilin, FETÖ, ile, bağlantısı",
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Asım Bayram cinayetinden son dakika!
Asım Bayram cinayetinden son dakika!
Asım Bayram cinayetinden son dakika!
Asım Bayram cinayetinden son dakika!
Asım Bayram cinayetinden son dakika!
Asım Bayram cinayetinden son dakika!
Yorumlar
Haber Yazılımı