Haber Detayı
07 Mayıs 2018 - Pazartesi 10:22
 
ADNAN KOCABAŞ DAVRAZ SPOR BAŞKANLIĞINA GETİRİLDİ
- Haberi
ADNAN KOCABAŞ DAVRAZ SPOR BAŞKANLIĞINA GETİRİLDİ

HEMŞERİMİZ ADNAN KOCABAŞ DAVRAZ SPOR BAŞKANLIĞINA GETİRİLDİ
Isparta Davrazspor’un Olağanüstü Kongresinde Başkanlığa Yol İş 2 Nolu Sendika Başkanı Adnan Kocabaş göreve getirildi.
Spor Toto Bölgesel Amatör Futbol Ligi’nde güller diyarını yeni sezonda da temsil edecek olan Isparta Davrazspor’un Olağanüstü Kongresi geçtiğimiz Çarşamba günü Özel İdare Tesislerinde gerçekleştirildi. Kongrede Başkanlığa Yol İş Sendikası Başkanı Adnan Kocabaş getirildi.
Kongrede ilk olarak Divan heyeti belirlendi. Divan Başkanlığı’na Durmuş Türkmen, katip üyeliklerine Galip Saraç ve Güray Gündoğdu getirildi. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan kongrede tek liste verildi. Yol İş Sendikası Başkanı Adnan Kocabaş Başkanlığa getirildi. Kocabaş, “Bu kulüp sahipsiz değil. Bu kulübü daha iyi noktaya taşıyacak isimler varsa vermeye hazırız. Adam gibi adamlara bu kulübün kapısı açık. Önemli olan burada Isparta” dedi.
Isparta Davrazspor Kulüp Başkanlığı’na getirilen Adnan Kocabaş’ın yönetiminde: Koray Ateş, Galip Saraç, Erhan Ertaş, Ali Battal, Bülent Tekeli, Ali Çığal, Mustafa Yılmaz, Ahmet Ece, Ahmet Kıyak, Ekrem Enes Karatuğ, Güray Gündoğdu, Ayhan Gürleyik, Hasan Hüseyin Hindi, Lütfi Demiralay, Durmuş Ali Çelik, Fahrettin Topçu, Kadir Öztop, Ercan Kaya ve Mehmet Mert.
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: ADNAN, KOCABAŞ, DAVRAZ, SPOR, BAŞKANLIĞINA, GETİRİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı