Haber Detayı
06 Mart 2019 - Çarşamba 12:12
 
ISPARTALI ASIM BAYRAM PARA İÇİN Mİ ÖLDÜRÜLDÜ
ATV ekranların yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp dosyasından cinayet soruşturmasına dönüşen Ispartalı Asım Bayram olayı ile ilgili yeni belgeler ortaya çıktı.
Gündem Haberi
ISPARTALI ASIM BAYRAM PARA İÇİN Mİ ÖLDÜRÜLDÜ

ATV ekranların yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaklaşık 1,5 aydır kayıp olan ancak daha sonra cinayet soruşturmasına dönüşen Asım Bayram'ı arama çalışmalarına devam ediliyor. 22 Ocak günü evinden çıkan ve bir daha haber alınamayan 82 yaşındaki Asım Bayram'ın öldürülmüş olabileceği ağır basıyor. En büyük iki şüphelide Asım beyin 2 yıldır beraber yaşadığı Ferluga Karatuğ ve en son görüştüğü kişi Emlakçı Murat. En son gelen bilgiler ışığında ise Asım Bayram'ın gizli odasına girildi. Bakın o odadan neler çıktı...

Yaklaşık 1,5 aydır kayıp olan Asım Bayram'ı arama çalışmaları devam ediyor. Yanında 600 bin TL ile ortadan kaybolduğu düşünülen Asım Bayram'dan henüz bir iz bulunamadı. Asım beyin oğlu Mevlüt Bayram ise babasının kaybolmasında bir çok şey bildiği tahmin edilen Ferluga Karatuğ'dan şüpheleniyor.

Mevlüt bey babasını bilerek ve isteyerek Ferluga Karatuğ ile tanıştırıldığını söyledi. Bu tanışma olayının tesadüf olamadığını söyleyen Mevlüt bey Ferluga hanımın da bildiklerini söylemesini istedi. Ferluga hanım ise tanışma olayı dahil bir çok soruya tam ve net bir cevap veremedi.

Asım Beyin kapılarını hep kapalı tuttuğu gizemli odasında şimdiye kadar hiç bir arama yapılmadı. O odadan neler çıkacak. Asım bey öldürülüp öldürülmediği ise odadan çıkan bir belge veya parmak iziyle çözülebilecek mi?

ŞARKİKARAAĞAÇTAKİ EVİNDE ARAMA YAPILDI

Müge Anlı'da Asım Bayram için arama çalışmaları başlatıldı. 43 gündür kayıp olarak Asım Bayram olayı Türkye'nin gündemine oturdu. Antalya'da başlatılan geniş kapsamlı arama çalışmalarında bir bulgu elde edilemeyince yaşlı adamın Isparta'da bulunan evinde arama çalışmalarını yapıldı.

ASIM BAYRAM ISPARTA'DAKİ EVİNDE Mİ?

Dün Müge Anlı'da, Asım Bayram'ın para kasasının bulunduğu Isparta'daki evine birkaç kişinin girdiği ve torbalarla para çıkardığı görüldüğü iddia edilmişti. Bugün polis ekipler Asım Bayram'ın evinde inceleme yaptı.

ASIM BAYRAM ÖLDÜRÜLDÜ MÜ?

Türkiye'nin konuştuğu Asım Bayram'ın başına ne geldi? Merak konusu olmaya devam ediyor. Müge Anlı'da sırrı çözülmeye çalışan Asım Bayram ile ilgili tüm gelişmeleri yayınlayacağız.

İŞTE MÜGE ANLI PROGRAMINDAN 5 MART TARİHİNDEKİ CANLI YAYINDA YAŞANANLAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: ISPARTALI, ASIM, BAYRAM, PARA, İÇİN, Mİ, ÖLDÜRÜLDÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı