Haber Detayı
20 Mart 2019 - Çarşamba 12:03
 
17 Senedir Kapalı Devre Sulama Sistemini neden yapmadınız?
Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal'dan Çiçekpınar Kasabasında iktidarı sert sözlerle eleştirdi. 17 senedir buradan heöşerim sana oy vermiş akp. Seni desteklemiş, senden Belediye Başkanı çıkarmış, e kapalı devre sulama sistemini neden yapmadın, 17 senedir iktidardasın, oy alıyorsun, belediye başkanı seçtirmişsin, mühür sende, yetki sende, para sende, niye yapmadın o zaman”dedi.
Siyaset Haberi
17 Senedir Kapalı Devre Sulama Sistemini neden yapmadınız?

Çiçekpınarın alnı başı dik yalandan ve haramdan korkan yürekli insanları hepinizi en içten dikleklerimle selamlıyorum. Afyondan tüm yol arkadaşlarımın selamlarını iletiyorum sizlere. Her yeri dolaşıyoruz, medyayı takip ediyoruz, bu seçimlerde verecek sözü olmayanlar, vatandaşın karşısına çıkacak yüzü olmayanlar, ya da geçmiş seçimlerde verdikleri sözü yerine getiremeyenler tutturmuşlar bir sey seçimi geçiştirmeye çalışıyorlar”dedi.

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal Çiçekpınar Adayı Enver Tunç’un seçim bürosunda yaptığı konuşmada, Çiçekpınar’a bir algı oluşturmaya kalkmışlar, bize oy vermezseniz aman iktidar partisinden hizmet alamazsınız”demişler. Değerli hemşerilerim bakın ben belgeleri ile kanıtları ile konuşuyorum. Hani diyorlar ya aman bizden olmazsa belediye başkanı diye, şimdi buradan soruyorum, 17 senedir buradan heöşerim sana oy vermiş akp. Seni desteklemiş, senden Belediye Başkanı çıkarmış, e kapalı devre sulama sistemini neden yapmadın, 17 senedir iktidardasın, oy alıyorsun, belediye başkanı seçtirmişsin, mühür sende, yetki sende, para sende, niye yapmadın o zaman”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 17, Senedir, Kapalı, Devre, Sulama, Sistemini, neden, yapmadınız?, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı