Astroloji

 

 

 
Akrep (02.04.2020)
Mükemmel haberler alabileceğiniz güzel bir gün. Yakın çevre dostluklarınız ve seyahatleriniz ile ilgili konularda oldukça sevindirici gelişmeler söz konusu olabilir. Evinizde kalın ve mecburi olmadıkça dışarı çıkmayın.
 
Aslan (02.04.2020)
Evinizde kalın ve mecburi olmadıkça dışarı çıkmayın. Kaybettiklerinize odaklanarak yeni kazançlar sağlayamazsınız. Bu yüzden kariyerinizle ilgili daha cesur ve yenilikçi bir tavır içinde olmanızı önerebiliriz.
 
Balık (02.04.2020)
Kendinize yeni bir kariyer planı çizebilirsiniz. Sabrınızı sınayan olaylardan başarıyla çıktığınızı düşünüyoruz. Bu yüzden artık ödül zamanı diyebiliriz. Evinizde kalın ve mecburi olmadıkça dışarı çıkmayın.
 
Başak (02.04.2020)
Beklenmedik sorumluluklar size kendinizi bugün yorgun hissettirebilir ama bu duruma karşı yine siz, başlatıcı enerjiniz ve sonuç odaklı tavrınızla çözüme kavuşturacaksınız. Evinizde kalın ve mecburi olmadıkça dışarı çıkmayın.
 
Boğa (02.04.2020)
Eski ilişkiler ya da eski işleriniz yeniden gündeme gelebilir ve siz bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Bunu yaparken acele etmeyin. Evinizde kalın ve mecburi olmadıkça dışarı çıkmayın.
 
İkizler (02.04.2020)
Evinizde kalın ve mecburi olmadıkça dışarı çıkmayın. İlişkilerinizde eşit olmadığınızı düşündüğünüz bazı konular üzerine yeni dengeler oluşturmak isteyebilirsiniz. Yeniliklere karşı cesaretle ilerleyebilirsiniz.
 
Koç (02.04.2020)
İlişkilerde özgürleşmek isterken yeterli duygusal donanıma sahip olmayabilirsiniz. Kendinizi değiştirmek için şartları çok zorlamayın. Hayatı olduğu gibi kabul edip tadını çıkarın. Evinizde kalın ve mecburi olmadıkça dışarı çıkmayın.
 
Kova (02.04.2020)
Maddi konularda zorlanmanıza neden olacak harcamalar içerisine girmemelisiniz. İhtiyacınız olanla, sizin için lüks olan şeyler arasında ayrımları iyi yapmalısınız. Evinizde kalın ve mecburi olmadıkça dışarı çıkmayın.
 
Oğlak (02.04.2020)
Çevrenizdeki insanlar sizleri geçmişteki hatalarınızla yargılayabilir ve siz bu duruma biraz takılabilirsiniz. Motivasyonunuzu düşürmeyin, herkes herkesi anlamayabilir. Evinizde kalın ve mecburi olmadıkça dışarı çıkmayın.
 
Terazi (02.04.2020)
İlişkilerinizde iletişim eksikliğinden kaynaklanan bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yeni isteklerinizi hayata geçirmek için biraz sabırlı olmalısınız. Evinizde kalın ve mecburi olmadıkça dışarı çıkmayın.
 
Yay (02.04.2020)
Önemli iş projeleri gündeme gelebilir ve yeni başlangıçlar için adımlar atabilirsiniz. Yurt dışı veya ticari projelerinizle ilgili konularınız var ise onları bugün mutlaka takip etmelisiniz. Evinizde kalın ve mecburi olmadıkça dışarı çıkmayın.
 
Yengeç (02.04.2020)
Evinizde kalın ve mecburi olmadıkça dışarı çıkmayın. Duygusal yaşamda yaralarınızı şifalandırabilme şansına ulaşabilirsiniz. Karşılıklı anlayış bugün ilişkilerinize farklı bir yön verebilir.

 

 

 

Haber Yazılımı