Astroloji

 

 

 
Akrep (28.01.2021)
Günlük rutinleriniz dışına çıkmak isteyebilirsiniz. Zamanı iyi değerlendirmek adına kendinize farklı hobiler edinebilirsiniz. İlişkilerde restleşmelerden uzak durun.
 
Aslan (28.01.2021)
İçe çekilmek için yanlış bir gün olabilir. Kendinizi halsiz ve bitkin hissedebilirsiniz. Yoğun işlerinizi zamana yayarak günü hafif işlerle tamamlamaya çalışın.
 
Balık (28.01.2021)
Bugün daha fazla öfkeli ve karşı tarafa hınç duyuyor olabilirsiniz. İçsel huzuru biraz daha sevdiğiniz hobileri yaparak yakalamayı seçin. Kendinizi ve duygularınızı ifade ederken size iyi gelecek şeylerle bunu tolere etmeniz daha iyi olacaktır.
 
Başak (28.01.2021)
Sahiplenme duygunuz yanlış kişilerce kullanılıyor olabilir. Seviyorsunuz ve yardım etmek için yaratılmışsınız peki neden öncelikle kendinize yardım etmiyorsunuz. Kurtarmaya kendinizden başlamalısınız.
 
Boğa (28.01.2021)
Yakın çevrenizle kurduğunuz iletişim sayesinde yeni bir başlangıca gidebilirsiniz. Sizleri destekleyen kişiler her zaman başarılı olmanızı isteyen ailenizdir. Hayallerinizi hayata geçirirken tutkularınızı her zaman ön planda tutmalısınız.
 
İkizler (28.01.2021)
Maddi konularınızı değerlendirirken kaynaklarınıza göz atmıyor olabilirsiniz. Kazançlarınız giderlerinizden daha az olabilir. Birikim yapma düşüncesini kendinize empoze ederek aşırı kayıpların önüne geçebilirsiniz.
 
Koç (28.01.2021)
Çalışma alanınızda beklenilmedik sorunlar çıkabilir. Projeleri eksiksiz teslim ettiğinizi düşünürken gözden kaçan küçük bir detay geri dönmesine yol açabilir. Kısa sürede tamamlayarak başarınızı kutlayabilirsiniz. İş hayatınızda dönüşmesi gereken şeyler bugün sizlere belirti verebilir.
 
Kova (28.01.2021)
Çalışma ortamınızda küçük çaplı tartışmalarla güne başlayabilirsiniz. Ekip arkadaşlarınız ile fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Sizler bulunduğunuz ortamı sahiplenirken herkesten aynı duyguyu beslemesini bekleyemezsiniz.
 
Oğlak (28.01.2021)
Ortaklı işlerinize oldukça fazla duygularınızı karıştırıyor olabilirsiniz. Çalışma prensibinizden ödün vermeniz hata yapma olasılığınızı artıracaktır. İlişkilerde ne yöne gideceğinizi bilmiyorsanız ve bir gerçeklikle karşılaştıysanız bunun kaygısını taşımayın. Gerekeni yapın.
 
Terazi (28.01.2021)
İş yerinize eviniz gibi bakmanız üzerinize fazla iş yükü olarak yansıyabilir. Profesyonel olmayı denemedikçe sorumluluklarınız katlanarak artacaktır. Karşılığını alamadığınız her davranışın sizlerden götürdüğünü unutmayın.
 
Yay (28.01.2021)
Farkında olmadan içten içe kıskançlık duygusuyla sarıldığınızı hissedebilirsiniz. Başkasının sahip olduklarını istemeniz çalışma şevkinizi kırarak hayattan beklentilerinizi değiştirecektir. Kimsenin sizi dolduruşa getirmesine izin vermeyin.
 
Yengeç (28.01.2021)
İkili ilişkilerinizde kendinizi geriye çektikçe soğukluğunuz artacaktır. Bir karar aldıysanız dürüstçe paylaşmalısınız. Karşı tarafı manipüle ederek kendi hayatınızdan uzaklaştırma fikri doğru bir karar olmayabilir.

 

 

 

Haber Yazılımı